Pracownicy przedszkola
rodzice
Koniec

27 Oct 2014   Poniedziałek

Do przedszkola uczęszczają dzieci w wieku od 2,5 do 6 lat. Przedszkole czynne jest w godzinach 7.00 - 15:30. Organami przedszkola są: Dyrektor Przedszkola, Rada Pedagogiczna oraz Rada Rodziców.Informacje ogólne Praca wychowawczo - dydaktyczna i opiekuńcza prowadzona jest na podstawie programu wychowania przedszkolnego. W sprawie opieki nad wychowankami rodzice i opiekunowie muszą przestrzegać obowiązku osobistego przyprowadzania i odbierania dzieci z przedszkola.

W przedszkolu dzieci mają możliwość korzystania z 1 lub 2 posiłków. Koszty wyżywienia są następujące:
- śniadanie - 1 zł
- obiad - 3 zł
- oraz koszt stały jednej godziny pobytu dziecka w przedszkolu poza Podstawą Programową - 1 zł i komitet - 50 zł(w II ratach po 25 zł).
Opłaty za wyżywienie przyjmowane są w wyznaczone dni ( tylko poniedziałki) przez panią intendent.

W przedszkolu dzieci mają możliwość korzystania z zajęć dodatkowych. Zajęcia dodatkowe nieodpłatne odbywają się w godzinach poza podstawą programową.

Pliki do pobrania:

Regulamin dowozu uczniów (PDF)
Koncepcja Przedszkola w Szczekocinach (PDF)

Góra
Przedszkole Szczekociny