Pracownicy przedszkola
Rada Rodziców
Ramowy rozkład dnia
Nasze grupy
Aktualności
Galeria zdjęć
Kontakt
rodzice
Koniec

11 Jan 2016   Poniedziałek
 

Jasełka w przedszkolu.
 
W dniu 22,23 grudnia dzieci z grupy „Kaczuszki” przygotowały jasełka pod czujnym okiem pani Grażyny Wiśniewskiej. Głównym celem tych uroczystości było wprowadzenie dzieci w radosną atmosferę Świąt Bożego Narodzenia, kształcenie umiejętności wyrażania uczuć i przeżyć podczas inscenizacji Jasełek. Przedstawienia były wyjątkowe. Dzieci występowały w pięknych strojach aniołków, Józefa, Maryi, króli i pasterzy, pięknie śpiewały kolędy i recytowały przygotowane wierszyki.Na koniec pani Dyrektor pogratulowała występu, złożyła serdeczne życzenia. 

 


 

10 Jan 2016   Niedziela
 

                                                            DZIEŃ SZALONYCH FRYZUR                                                                 

W naszym przedszkolu są nie tylko zwykłe, spokojne dni, lecz też zabawne i kolorowe tak jak DZIEŃ SZALONYCH FRYZUR, który odbył się 30 listopada. Każdy mógł przyjść w zwariowanej, wymyślonej fryzurze. Zaplecione warkoczyki na całej głowie, trzy kucyki na czubku głowy to nie wszystko. Pomarańczowe, zielone ,czerwone włosy – to potęga! Gratulacje dla wszystkich dzieci, które z radością brały udział w kolorowym szaleństwie.
Były nagrody i upominki pierwsze miejsce bezkonkurencyjne zdobyła Magdalena Szymczyk- grupa Żabki z fryzurą pt. „Wszystkie kolory świata”- drugie Roksana Zagórska grupa Kaczuszki na styl Pipi Lansztrung  oraz trzecie dla Igora Pisarczyk za profesjonalną fryzurę „ Imienną”  Nie zabrakło również wyróżnień : Lena Boryń , Wiktoria Wicik, Aleksandra Klecz , Dominika Łata, Tomasz Koprowski.


 

11 Dec 2015   Piątek
 

ANDRZEJKI 2015
Jak co roku, 30 listopada w Przedszkolu w Szczekocinach, odbyła się zabawa andrzejkowa. Piękne dekoracje, muzyka i fantastyczne stroje przedszkolaków stworzyły idealną atmosferę do wspólnych wróżb, czarów i innych atrakcji. Przedszkolne "Andrzejki" to już mała tradycja, a w tym roku naprawdę się działo! Zabawę poprowadziły prawdziwie wróżki i czarownice.

 


 

02 Dec 2015   Środa
 

Z przyjemnością informujemy, że gminny konkurs plastyczno-techniczny został rozstrzygnięty. Wszystkim rodzicom i dzieciom dziękuję za zaangażowanie i wykonanie pięknych prac konkursowych. Jury w składzie U. Pytlawska,U. Leks, P. Malus i M. Wierzbowska nagrodziło i wyróżniło najciekawsze prace. Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali dyplomy i drobne upominki.

 

O to lista nagrodzonych w konkursie:

I miejsce: M. Pawleta, I. Pisarek, D. Łata

II miejsce: Z. Otczyk, J. Molenda, A. Domagalska, N. Sułecka-Przedszkole Goleniowy

III miejsce: A. Miszczyk, D. Rajczykowski, W.Andraczko i D. Skóra- Przedszkole Goleniowy

 

Nagrody pocieszenia:

  1. Rydzek, G. Bryła, K. Walasek, Z. Pytlarz, K. Lubaś, J. Wrona, N. Polkowska,N. Matyja, E. Sikora, L. Wcisło, A. Szota, M. Wasik, W. Krupa, K. Gąsior, M. Cholewińska, M. Szymczyk, K. Szymczyk, Z. Szymczyk, L. Bilska, R. Zagórska, D. Górska, Przedszkole Rokitno- K. Baran, M. Stolarczyk, M. Zielińska, L.Zasada


 

01 Dec 2015   Wtorek
 

Nasze przedszkole włączyło się do realizacji Programu „Czytające Przedszkole” w ramach Kampanii

„Cała Polska czyta Dzieciom”

Jej celem jest propagowanie czytelnictwa wśród dzieci i ich rodziców. Kampania „Cała Polska czyta dzieciom” zachęca rodziców, opiekunów, nauczycieli i innych dorosłych, do codziennego, co najmniej dwudziestominutowego czytania swoim pociechom.
Do naszej akcji włączyli się rodzice z grupy:” Kaczuszki „ p. Małgorzata Cholewińska , p. Marzena Wcisło, p. Miszczyk Małgorzata oraz z grupy smerfy babcia  Tymona  p. Wiesława Caban. Ogromnie dziękujemy za przybycie i poświęcony dla nas czas.

 


 

<< Najnowsze  ... 2 ... 4 ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23   Wcześniejsze>>

Góra
Przedszkole Szczekociny
42-445 Szczekociny
ul. Jana Pawła II 3
tel: 34 355 71 92
e-mail: