Pracownicy przedszkola
Rada Rodziców
Ramowy rozkład dnia
Nasze grupy
Aktualności
Galeria zdjęć
Kontakt
rodzice
Koniec

10 Jan 2016   Niedziela
 

                                                            DZIEŃ SZALONYCH FRYZUR                                                                 

W naszym przedszkolu są nie tylko zwykłe, spokojne dni, lecz też zabawne i kolorowe tak jak DZIEŃ SZALONYCH FRYZUR, który odbył się 30 listopada. Każdy mógł przyjść w zwariowanej, wymyślonej fryzurze. Zaplecione warkoczyki na całej głowie, trzy kucyki na czubku głowy to nie wszystko. Pomarańczowe, zielone ,czerwone włosy – to potęga! Gratulacje dla wszystkich dzieci, które z radością brały udział w kolorowym szaleństwie.
Były nagrody i upominki pierwsze miejsce bezkonkurencyjne zdobyła Magdalena Szymczyk- grupa Żabki z fryzurą pt. „Wszystkie kolory świata”- drugie Roksana Zagórska grupa Kaczuszki na styl Pipi Lansztrung  oraz trzecie dla Igora Pisarczyk za profesjonalną fryzurę „ Imienną”  Nie zabrakło również wyróżnień : Lena Boryń , Wiktoria Wicik, Aleksandra Klecz , Dominika Łata, Tomasz Koprowski.


 

11 Dec 2015   Piątek
 

ANDRZEJKI 2015
Jak co roku, 30 listopada w Przedszkolu w Szczekocinach, odbyła się zabawa andrzejkowa. Piękne dekoracje, muzyka i fantastyczne stroje przedszkolaków stworzyły idealną atmosferę do wspólnych wróżb, czarów i innych atrakcji. Przedszkolne "Andrzejki" to już mała tradycja, a w tym roku naprawdę się działo! Zabawę poprowadziły prawdziwie wróżki i czarownice.

 


 

02 Dec 2015   Środa
 

Z przyjemnością informujemy, że gminny konkurs plastyczno-techniczny został rozstrzygnięty. Wszystkim rodzicom i dzieciom dziękuję za zaangażowanie i wykonanie pięknych prac konkursowych. Jury w składzie U. Pytlawska,U. Leks, P. Malus i M. Wierzbowska nagrodziło i wyróżniło najciekawsze prace. Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali dyplomy i drobne upominki.

 

O to lista nagrodzonych w konkursie:

I miejsce: M. Pawleta, I. Pisarek, D. Łata

II miejsce: Z. Otczyk, J. Molenda, A. Domagalska, N. Sułecka-Przedszkole Goleniowy

III miejsce: A. Miszczyk, D. Rajczykowski, W.Andraczko i D. Skóra- Przedszkole Goleniowy

 

Nagrody pocieszenia:

  1. Rydzek, G. Bryła, K. Walasek, Z. Pytlarz, K. Lubaś, J. Wrona, N. Polkowska,N. Matyja, E. Sikora, L. Wcisło, A. Szota, M. Wasik, W. Krupa, K. Gąsior, M. Cholewińska, M. Szymczyk, K. Szymczyk, Z. Szymczyk, L. Bilska, R. Zagórska, D. Górska, Przedszkole Rokitno- K. Baran, M. Stolarczyk, M. Zielińska, L.Zasada


 

01 Dec 2015   Wtorek
 

Nasze przedszkole włączyło się do realizacji Programu „Czytające Przedszkole” w ramach Kampanii

„Cała Polska czyta Dzieciom”

Jej celem jest propagowanie czytelnictwa wśród dzieci i ich rodziców. Kampania „Cała Polska czyta dzieciom” zachęca rodziców, opiekunów, nauczycieli i innych dorosłych, do codziennego, co najmniej dwudziestominutowego czytania swoim pociechom.
Do naszej akcji włączyli się rodzice z grupy:” Kaczuszki „ p. Małgorzata Cholewińska , p. Marzena Wcisło, p. Miszczyk Małgorzata oraz z grupy smerfy babcia  Tymona  p. Wiesława Caban. Ogromnie dziękujemy za przybycie i poświęcony dla nas czas.

 


 

11 Nov 2015   Środa
 

Wizyta policjantów w przedszkolu

W naszym przedszkolu kładziemy duży nacisk kładziemy na bezpieczeństwo oraz edukację związaną z bezpieczeństwem. Dlatego naszych przedszkolaków odwiedzili policjanci z Komisariatu Policji w Szczekocinach. Policjanci zajmujący się sprawami prewencji rozmawiali z dziećmi o bezpieczeństwie na drogach, przypominali jak prawidłowo przechodzić przez jezdnię, jak zachować się, gdy zaczepi nas ktoś obcy i jak uniknąć ugryzienia przez psa.

Przypominali również o korzyści noszenia ubrań i obuwia posiadającego elementy odblaskowe. Tematem numer jeden było bezpieczeństwo dzieci na drogach, lecz nie obyło się bez wielu pytań maluchów dotyczących codziennej pracy policjanta.

Od dzisiaj na pewno żaden przedszkolak nie będzie obawiał się spotkania z funkcjonariuszem. Policjant będzie kojarzył się, jako osoba, do której można zwrócić się o pomoc.

 


 

<< Najnowsze  ... 2 ... 4 ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22   Wcześniejsze>>

Góra
Przedszkole Szczekociny
42-445 Szczekociny
ul. Jana Pawła II 3
tel: 34 355 71 92
e-mail: