Pracownicy przedszkola
Rada Rodziców
Ramowy rozkład dnia
Nasze grupy
Aktualności
Galeria zdjęć
Kontakt
rodzice
Koniec

21 Apr 2017   Piątek
 

IV Gminny Przegląd Piosenki Przedszkolnej i Szkolnej : 

 

 

Piesek

Wyniki konkursu:


 

W kategorii 5-6 –latki: III miejsce Alicja Woźniak – grupa ”Kaczuszki”.

Grupy przedszkolne: II miejsce : Lena Wcisło, Gabriela Bryła, Jan Wrona, Amelia Domagalska i Natalia Matyja - grupa „Kaczuszki”

III miejsce : Lena Boryń , Michalina Wrona , Albert Walasek - grupa „Krasnoludki”

 

Piesek

Piesek

Piesek


 

21 Apr 2017   Piątek
 

Wielkie szukanie jajek wielkanocnych Zwyczaj poszukiwania prezentów od zajączka wielkanocnego przywędrował do Polski z Europy Zachodniej, a dokładniej z Niemiec. Zgodnie z tradycją w poniedziałek, 10 kwietnia, wszystkie przedszkolaki wyruszyły na poszukiwania jajek ukrytych na placu przedszkolnym przez zajączka wielkanocnego. Czekoladowe przysmaki bardzo szybko znalazły swoich właścicieli. W wyścigu po niespodzianki najlepsi okazali się: Aleksandra Klecz , Jakub Herej, Milena Wychowaniec , Grzegorz Gradziński, Karol Zagórski, Aleksandra Adamus i Amelia Szota. Pozostałym życzymy powodzenia w następnym roku!  W podziękowaniu dzieci dostały dyplomy i oczywiście znaleźne.


 

21 Apr 2017   Piątek
 

Obchody Wielkiego Tygodnia w Przedszkolu!

 


 


 

21 Mar 2017   Wtorek
 

 

W naszym Przedszkolu kolejnym krajem z Innowacji pedagogicznej „ Z logorytmiką po Europie” były Włochy .W tym czasie wybraliśmy się w „Podróż do Włoch”. Dzieci poznały najbardziej znane miejsca i zabytki tego pięknego kraju. Flaga i kształt Włoch nie były obce dzieciom. Przedszkolaki również osłuchały się z włoską muzyką, miały okazję zatańczyć do tradycyjnej włoskiej melodii „Tarantela”, czyli tańca pająka, skosztować tradycyjnych, włoskich potraw i deserów oraz zagrać w popularne wśród włoskich dzieci zabawy. Ponad to dzieci słuchały znanej bajki włoskiego autora Carla Collodi „Pinokio”. Ten miesiąc dostarczył nam wiele miłych wrażeń! Kolejnym krajem po naszej wędrówce będzie Francja.


 


 

14 Mar 2017   Wtorek
 

Piesek

 

W ramach projektu „Bezpieczny przedszkolak” w grupach „Żabki” „ Biedronki” „Kaczuszki” przeprowadzona zastała pogadanka na temat -„ Bezpieczny przedszkolak w domu i przedszkolu” Cel pogadanki :

- prawidłowe zachowanie się na drodze, znajomość podstawowych przepisów ruchu drogowego 
- bezpieczne zabawy ze zwierzętami (posiadać wiadomości o prawidłowym zachowaniu się gdy atakuje zwierzę)
- prawidłowe zachowanie się w kontakcie z obcym człowiekiem.

Piesek

Piesek

Piesek

Piesek


 

<< Najnowsze  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... 19 ... 21 ...   Wcześniejsze>>

Góra
Przedszkole Szczekociny
42-445 Szczekociny
ul. Jana Pawła II 3
tel: 34 355 71 92
e-mail: